Trainingstijden Jeugd Amaliapark
Let op:
Dit geldt alleen voor Amaliapark: Vanaf 29 april 2024 is er, helaas, een atletenstop voor de groep U12 (A-pupillen, geboren in 2013 of 2014) ingesteld. Deze stop duurt in elk geval tot aan de zomervakantie van 2024!! Aanmelden voor wachtlijst U12 Amaliapark.
De zomervakantie start in de week van 15-7 en de trainingen worden weer hervat in de week van 26-8.
Jeugd | Amaliapark | ||
---|---|---|---|
Dag | Groep | Tijden | Trainer |
Dinsdag | DCB pupillen (U8/U10) | 17:00 – 18:00 | Myra Huisraad, Ivonne Zhou, Lina Aisaiti en Lina Hyrachi |
A pupillen (U12) | 17:00 – 18:30 | Bart ter Huurne en Chantal Felter | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 | Devrah Leerdam, Keanu Barbolina en Timo de Groodt | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Bart ter Huurne | |
BA junioren (U18/U20) | 18:00 – 19:30 | Juul Acton | |
Vrijdag | DCB pupillen (U8/U10) | 17:00 – 18:00 | Myra Huisraad, Ivonne Zhou, Lina Aisaiti en Lina Hyrachi |
A pupillen (U12) | 17:00 – 18:00 | Bart ter Huurne en Chantal Felter | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 | Devrah Leerdam, Keanu Barbolina en Timo de Groodt | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Bart ter Huurne | |
BA junioren (U18/U20) | 18:00 – 19:30 | Juul Acton | |
*Binnen: Sportcampus Leidsche Rijn | |||
Leeftijdsindeling |
Trainingstijden Jeugd Maarschalkerweerd
De zomervakantie start in de week van 15-7 en de trainingen worden weer hervat in de week van 26-8.
Jeugd | Maarschalkerweerd | ||
---|---|---|---|
Dag | Groep | Tijden | Trainer |
Maandag | DC pupillen (U8+U9) | 17:00 – 18:00 | Frank Aarts |
B pupillen (U10) | 17:00 – 18:00 | Christijn Hesselink en Odin den Boer | |
A1 pupillen (U11) | 17:00 – 18:00 | Alex Chan, Robert van Velden, Jochem Kiers en Pieter Huneker | |
A2 pupillen (U12) | 17:00 – 18:00 | Alex Chan, Robert van Velden, Jochem Kiers en Pieter Huneker | |
D junioren (U14) | 18:15 – 19:30 | Patrick Schoo en Christijn Hesselink | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Alex Chan | |
BA Junioren (U18+U20) | 18:00 – 19:30 | Jos Warmerdam | |
Woensdag | C junioren Extra * | 18:00 – 19:30 | Alex Chan |
Vrijdag | DC pupillen (U8+U9) | 18:00 – 19:00 | Idse van der Schoot en Wouter Diemer |
B pupillen (U10) | 18:00 – 19:00 | Eveline van Everdingen en Frank Aarts | |
A1 pupillen (U11) | 18:00 – 19:30 | Cees Pierik en Josephine van Leeuwen | |
A2 pupillen (U12) | 18:00 – 19:30 | Jeroen Huneker en Eric Posthumus | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 | Gerda Bouma en Alma Voorwinde | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Alex Chan | |
BA Junioren (U18+U20) | 19:30 – 21:00 | Jos Warmerdam | |
* C junioren mogen alleen extra trainen als ze maandag of vrijdag al trainen | |||
*Binnen: Sportcentrum Galgenwaard | |||
Leeftijdsindeling |