Clubrecords U-Track senioren

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

De meest actuele ranglijsten van baan- en veldprestaties van senioren vanaf 2017 staan hier: https://www.atletiek.nu/ranglijst/u-track/
Binnenkort zullen prestaties van voor 2017 hier aangevuld worden.

Clubrecords U-Track senioren

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

De meest actuele ranglijsten van baan- en veldprestaties van senioren vanaf 2017 staan hier: https://www.atletiek.nu/ranglijst/u-track/
Binnenkort zullen prestaties van voor 2017 hier aangevuld worden.

Vrouwen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kika v Bergen en Henegouwen11,922018
2Elja den Os 12,421995
3Thea van de Lee 12,3 h1970
200 meter1Corry Bakker24,3 h1971
2Kika v Bergen en Henegouwen24,922017
3Thea v.d. Lee 25,2 h1970
400 meter1Corry Bakker54,5 h1971
2Thea Nieuwenhuizen 56,2 h1973
3Thea v.d. Lee 57,2 h 1969
800 meter1Ilja Keizer-Laman2.03,6 h1970
2Liduien v.d. Valk 2.11,8 h 1973
3Thea Nieuwenhuizen 2.12,5 h1971
1000 meter1Miriam van Leeuwen2.59,461993
2Simone Gouw 3.15,692007
3Judith v.d. Kleij 3.17,661993
1500 meter1Ilja Keizer-Laman4.05,1 h1972
2Celia van Kleef 4.15,2 h1971
3Jeanine vd Klashorst 4.44,342013
Engelse mijl (1609m)1Miriam van Leeuwen5.52,2 h1993
2Judith v.d. Kleij 6.08,4 h1993
3Jolanda van Schaik 6.12,9 h1993
3000m baan1Jeanine vd Klashorst9.51,822013
2Maaike van Gelder10.02,082022
3Marjolein Secrève 10.30,0 h1998
5000m baan1Maaike van Gelder17.11,432022
2Jeanine vd Klashorst17.19,472013
3Marjolein Secrève 17.19,631999
10000m baan1Maaike van Gelder35.51,482022
100m horden (84 cm)1Devrah Leerdam14,832018
2Annemiek Schaaf 15,1 h1990
3Elja den Os 15,1 h1990
400m horden (76.2 cm)1Heleen Diks1.12,621993
2Judith v.d. Kleij 1.16,66 1993
3Dorien Elsinger 1.18,322010
Hoogspringen1Gabrielle Veerman1,651973
2Maaike Lutterman 1,64 1985
3Riet van Gils 1,53 1972
Verspringen1Kika v Bergen en Henegouwen6,252019
2Corry Bakker 5,981971
3Annemiek Schaaf 5,531992
Hinkstapspringen1Kellynsia Leerdam12,622021
2Kika v Bergen v Henegouwen 10,752017
3Afra Acton 9,962009
Polsstokhoogspringen1Marjolein Masclee2,701996
Kogelstoten (4 kg)1Diny Bom13,771970
2Christie Mullie 12,181994
3Dinie .v.d. Horst 11,711972
Discuswerpen (1 kg)1Diny Bom44,131972
2Linda Silvertand 37,12 2002
3Nicole Weling 35,161991
Speerwerpen (600 gr)1Christie Mullie38,641994
2Nicole Weling 36,701989
3Diny Bom 36,161992
Kogelslingeren (4 kg)1Wassiliki Alexandridis23,742015
Zevenkamp1Annemiek Schaaf40101989
2Marianna Houbiers 3551 1992
3Marianne Peijnenburg 3195 1988
Vijfkamp1Thea v.d. Lee35921969
4x100m1Kellynsia Leerdam, Kika v Bergen en Henegouwen, Marieke Imhof, Devrah Leerdam 48,292017
2Yvonne vd Velde, Gabrielle Veerman, Jetske vd Werf, Corry Bakker50,3 h 1971
3Carla Li, Hilde Westhof, Lida Spliet, José v.d.Meer50,5 h 1967
4x400m1Jetske vd Werf - Hanneke Soesbergen - Celia vd Kleef - Corry Bakker4.12,2 h1971
2Judith v.d.Kleij, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks4.15,24 1994
3Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks, Marianne Houbiers, Danielle Pors4.27,55 ????
4x800m1Heleen Diks, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Judith v.d. Kleij10.10,54 1995
2Erna Vlierman, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Esther van Zeijl10.29,26 1992
Zweedse1Lisa Wijmans, Marieke Imhof, Kika van Bergen en Henegouwen, Devrah Leerdam 2.28,522017
2Danique Kortrijk, Dorien Elsinger, Ariaantje Obispo, Zoe Haakmat2.29.86 2010
3Judith v.d. Kleij, Danielle Pors, Mirjam van Leeuwen, Marianne Houbiers2.30,2 h 1995
60m1Mila Acton 8,61 2015
2Laurence van Tuijl 9,772015
150m1Renate Witteveen21,622005
300m1Annemiek Schaaf43,451993
2Heleen Diks 44,441994
3Marianna Houbiers 45,60 1994
200m horden1Riet van Gils33,1 h1972
2Marianna Houbiers 33,8 h 1992
3Mila Acton 35,182015
5 km weg1Jeanine vd Klashorst17.312013
2Marlies Wabeke 19.462012
3Anouk vd Heuvel21.222015
10 km weg1Maaike van Gelder 35.372022
2Jeanine vd Klashorst36.202012
3Esther van Leer 39.262004
15 km weg1Maaike van Gelder54.212022
2Jeanine vd Klashorst55.572011
3Simche Heringa 1.00.202014
20 km weg1Leontien Ridder1.41.022005
2Wiebke Scheltema 1.41.522005
3Fleur Schouten 1.42.102006
5 EM weg1Miranda Poldervaart41.432011
10 EM weg1Leonie van Roekel1.15.222003
2Esther van Leer 39.262004
3Marjolein Secrève 39.301999
Halve marathon1Maaike van Gelder 1.18.452021
2Jeanine vd Klashorst1.20.162011
3Simche Heringa 1.26.192014
Marathon1Maaike van Gelder2.39.562022
2Simche Heringa3.00.222014
3Leonie van Roekel3.44.152005
4 x 5274 m estafette1Erna Vlierman - Maren Ransdorp - Liesbeth Linthout - Jolanda van Schaik1.32.341992
2Christie Bakker, Josée van Dam, Maren Ransdorp, L. van Aalst 1.40.00 1993
50m indoor1Devrah Leerdam6,902016
2Mila Acton7,202016
3Marianne Houbiers 7,0 h 1992
60m indoor1N'ketia Seedo 7,242020
2Kellynsia Leerdam7,742019
3Devrah Leerdam 7,862016
200m indoor1Marianne Houbiers27,5 h1994
2Daniëlle Pors28,1 h1994
3Heleen Diks29,14 1994
400m indoor1Thea Nieuwenhuizen59,41971
2Mirjam van Leeuwen 1.01,01993
800m indoor1Ilja Keizer2.11,2 h1973
2Thea Nieuwenhuizen2.18,5 h1971
3Mirjam van Leeuwen2.19,2 h1993
1500m indoor1Ilja Keizer4.33,1 h1973
2Hilde Westhof 4.33,1 h 1974
3000m indoor1Leonie van Roekel11.55,571998
Hss indoor1Kellynsia Leerdam12,142021
2Marianne Houbiers 9,721994
3Heleen Diks8,82 1994
50m horden indoor1Devrah Leerdam7,882015
2Heleen Diks9,2 h 1994
3Gabrielle Veerman 9,8 h 1973
60m horden indoor1Devrah Leerdam8,902016
2Dorien Elsinger 10,072009
3Heleen Diks10,87 1993
Verspringen indoor1Kika v Bergen en Henegouwen6,242019
2Thea vd Lee 5,511970
3Marianne Houbiers5,12 1996
Hoogspringen indoor1Gabrielle Veerman1,651973
2Marianne Houbiers 1,451992
3Judith v. d. Kleij 1,401993
Kogelstoten indoor1Diny Bom12,681971
2Kitty Verkerk 9,951971
3Nicole Weling 9,71 1990
500m indoor1Thea van de Lee 1.22,5 h 1970
600m indoor1Jose Ewoldt 2.00,7 h1976
2Gerda Walseman 2.06,3 h1976
3Marjolein ...(?)2.08,0 h1975
Mannen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Lorenzo Speear10,762023
2Kevwe Scott Emuakpor10,881993
3Reijer Nkanga10,902020
200 meter1Kevwe Scott Emuakpor 21,82 1993
2Lorenzo Speear21,762023
3Philippe Roussey 21,9 h 1988
400 meter1Lorenzo Speear49,38 2023
2Kevwe Scott Emuakpor49,6 h 1992
3Bas Geverink 49,7 h 1990
800 meter1William Knol 1.50,402020
2Hanad van Haren1.54,232018
3Herman Couperus 1.54,651993
1000 meter1William Knol 2.26,002023
2Herman Couperus 2.27,861995
3Marinus Maasdijk 2.30,5 h1958
1500 meter1William Knol 3.45,512022
Herman Couperus3.51,301995
2Cees van Dommele 3.57,2 h1971
Engelse mijl (1609m)1Herman Couperus 4.18,4 h 1994
2Maarten v.d. Worp 4.32,7 h1990
3Marinus Dijkman 4.35,4h1992
2.000m1Herman Couperus 5.38,001993
2Jan de Boer 5.43,30 1992
3Leo Ruitenberg 5.51,4 h1970
3.000m1Herman Couperus 8.20,21 1995
2Cees van Dommele 8.29,2 h 1972
3Rein Merkenhof 8.31,5 h ?
5.000m1Arne van der Linde14.50,372023
2Herman Couperus 14.53,88 1995
3William Knol 15.00,532023
10.000m1Herman Couperus 31.20,90 1994
2Andy Smith 32.48,4 h 1991
3Jan Mentink 33.32,0 h 1976
110m horden1Terry Lobato 14,8 h 1987
2Peter de Bruin 15,4 h 1986
3Tim Koot 16,09 1995
400m horden1Bram van Hastenberg 57,802018
2Jos Warmerdam 58,281994
3Marinus Dijkman 59,0 h 1989
3.000 meter steeple1Marinus Dijkman 09.26,801991
2Ger Janszen 09.54,6 h 1973
3Rob van Westing 09.59,0 h 1973
1 uur loop1Rein Merkenhof17.312,951988
2Marinus Maasdijk 17.103,451958
3Peter Bogaert16.883,831975
Hoogspringen1Peter de Bruin 1,95 1986
1Terry Lobato 1,95 1988
3Tim Koot 1,92 1990
Verspringen1Kevwe Scott Emuakpor 7,14 1990
2Bram van Rosmalen 7,09 1993
3Terry Lobato 7,04 1987
Hinkstapspringen1Dick den Breejen 13,45 1970
2Terry Lobato 13,16 1992
3Bas Geverink 13,07 1991
Polsstokhoogspringen1S. Vos 4,10 1985
2Hans Diks 4,00 1988
3Jos Warmerdam 3,91 1998
Kogelstoten1Robert Veldman 13,42 1990
2Lars Schmidt 13,02 1989
3Henk v.d. Vegt 12,54 1967
Discuswerpen 1Robert Veldman 40,56 1987
2Henk van de Vegt 40,18?
3Ben ten Holter 39,79 1963
Speerwerpen (600 gr)1Jaap van Kouterik 60,34 1973
2Matthijs Wittema 57,04 1993
3Pim de Vries 52,44 1973
Kogelslingeren (4 kg)1Robert Veldman 30,52 1991
2Hans Diks 27,94 1989
3Giel Gulpers 27,56 1986
Tienkamp1Raymond Zoetekouw 5966 1996
2Matthijs Wittema 5700 1992
3Hans Diks 5695 1988
4x100m1Tim Koot, Bram v. Roosmalen, Joos Willem Verbeek, Kevwe Scott Emuakpor42,9 h 1993
2Bram Kreykamp, Tim Koot, Terry Lobato, Kevwe Scot Emuakpor 43,40 1992
3Piet Spliet, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunissen43,3 h 1993
4x200m1Bas Geverink, Robert Veldman, Hans Diks, Philip Roussey1.31,8 h1988
2Piet Spliet, Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase1.33,9 h 1973
3Hans Faaij, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunisen1.34,4 h 1969
4x400m1Hans Faaij, Jan Odijk, Dick Teunissen, Max Borg3.24,5 h 1970
2Hans Faaij, Jan Odijk, Cees Valkenburg, Max Borg3.27,5 h1972
3Hans Faaij, Max Borg, Dick Teunissen, Cees Valkenburg3.29,7 h 1972
4x800m1Jan de Boer, Emile Leushuis, Herman Couperus, Maarten v.d. Worp7.57,371992
2Dick Teunissen, L.Ruitenburg, Hans Faaij, Max Borg8.12,8 h 1972
3Jan Odijk, Hans Faaij, L. Ruitenburg, Dick Teunissen8.20,1 h 1971
4x1500m1Jan de Boer, H. Couperus, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp16.53,97 1992
2Hans Faaij, A. v. d. Burg, G. Schalkwijk, L. Ruitenburg17.19,7 h 1971
3Abe Postema, J. Lockeveer, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp17.20,5 h 1990
Zweedse1Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase, Piet Spliet2.02,1 h 1973
2Pierre Busnel, Jan Vlooswijk, Jan Odijk, Hans Faaij2.04,1 h 1967
3Dick Teunissen, Pierre Busnel, Hulsink, W.v.d.Meer2.04,9 h 1967
150m1Rafael Bouts 17,43 2018
2Jos Warmerdam 18,47 1997
3Mario Main 18,70 2009
300m1Raymond Zoetekouw 35,92 1996
2Yinka Jan Sojinu 37,42 2009
3Peter Jellema 37,90 1996
600m1Rafael Bouts1.27,26 2017
2Etwin den Breejen 1.37,482017
2 Engelse mijlen1Gerard Hoogland 10.16,5 h 1977
2Jan Froon 10.26,8 h 1977
3Frank van Vliet 11.25,1 h 1977
3 Engelse mijlen1Albert vd Mey 16.20,0 h 1975
2Gerard Hoogland 16.39,0h 1976
3Jan Froon 16.56,6h 1975
4000m1Pieter Mans 13.00,30 2006
200m horden1Matthijs Wittema 27,2 h 1992
2Oscar Dimohamed 27,3 h 1985
3Hans Diks 27,5 h 1987
300m horden1Wim Ummels 44,7 h 1999
2Martin Jansen 44,9 h 1999
3Bart Weerdenburg 48,1 h 1999
Werpdriekamp1Bram Kreykamp 1340 1993
2Michiel Maas 1162 1992
5 km weg1Daan Dekker17.082022
2Jack vd Walle 17.22 2014
3Elwin den Breejen 17.342022
10 km weg1Mohammed Baket 30.52 2004
2Herman Couperus 31.211994
3Marinus Maasdijk32.00 1958
15 km weg1Hans van Meijgaarden 48.53 1987
2Pieter Mans 48.56 2004
3Herman Couperus 49.03 1994
25 km weg1Rein Merkenhof 1.29.20 1988
2Peter Bogaert 1.29.31 1981
3Pierre Busnel 1.31.09 1983
30 km weg1Pierre Busnel 1.52.49 1986
2Evert-Jan Hanssen 1.59.04 2008
3Gordon v. Dam 2.04.10 1989
50 km weg1Peter Zuidema 4.10.45 2005
100 km weg1Peter Zuidema 9.58.59 2005
6 uur loop1Peter Zuidema 70,850 km 2006
24 uur loop1Peter Zuidema 212,496 km 2005
5 EM weg1Wouter Hiemstra 28.07 2010
2Emiel van Emmerik 34.34 2010
10 EM weg1Bert Streumer 54.58 1986
2Rein Merkenhof 55.47 1988
3Jans Mulder 56.21 1989
Halve marathon1Herman Couperus 1.08.51 1995
2Hans van Meijgaarden 1.09.01 1987
3Pieter Mans 1.11.36 2004
Marathon1Jans Mulder 2.36.42 1991
2José Manuel 2.42.35 2004
3Pierre Busnel 2.48.30 1984
4 x 5274 m estafette halve marathon1Hans Botman, Jos Warmerdam, Tiny van Dortmont, Herman Couperus 1.13.59 1993
4x15 km1Leo Dorresteijn, Peter Bogaert, Pierre Busnel, Bert Streumer3.35.09 1986
2Tiny v. Dortmont, Abe Postema, Herman Couperus, Marinus Dijkman3.37.30 1992
3Pierre Busnel, Bert Streumer, T. Kooijman, J.v.d. Lagemaat3.41.22 1984
50m indoor1Philippe Roussey 6,02 1989
2Jefferson Delfina 6,14 2014
2Oscar Dimohamed 5,9 h 1986
60m indoor1Oscar Dimohamed 6,8 h 1986
2Marcel Welten 7,08 1992
3Jefferson Delfina 7,13 2011
200m indoor1Oscar Dimohamed 22,9 h 1986
2Philippe Roussey 23,0 h 1989
3Peter Jellema 23,381996
400m indoor1Bas Geverink 51,72 1991
2Peter Soesbergen 52,2 h 1971
3Emile Leushuis 53,4 h 1990
800m indoor1William Knol 1.52,152022
2Younes Chaout 1.57,52 2015
3Herman Couperus 1.58,1 h 1971
1000m indoor1Herman Couperus 1.58,19 1995
2Emile Leushuis 2.39,2h 1991
3Marinus Dijkman 2.40.04 1991
1500m indoor1Herman Couperus 3.55,56 1995
2Gerard Hoogland 4.32,4 h1976
3Jan Froon 4.37,3 h 1976
3000m indoor1Herman Couperus 8.36,02 1995
2Marinus Dijkman 8.54,9 h 1991
3Andrew Smith 9.04,9 h 1991
Hinkstapspringen indoor1Dick den Breejen 13,15 1971
2Matthijs Wittema 12,07 1994
3Jos Warmerdam 11,34 1994
50m horden indoor1Maarten de Wit 7,4 h 1973
2Hans Diks 7,9 h 1989
3Jos Warmerdam 8,0 h 1994
60m horden indoor1Matthijs Wittema 8,94 1994
2Peter de Bruin 8, 7 h 1986
3Maarten de Wit 8,9 h 1973
Verspringen indoor1Dick den Breejen 6,76 1971
2Hans Agterberg 6,55 1967
3Lars Schmidt 6,45 1988
Hoogspringen indoor1Peter de Bruin 1,86 1986
2Maarten de Wit 1,80 1973
3Matthijs Wittema 1,75 1994
Kogelstoten indoor1Robert Veldman 13,11 1991
2Lars Schmidt 12,78 1989
3Henk van de Vegt 12,03 1973
Polsstokhoog indoor1Hans Diks 3,90 1988
2Jos Warmerdam 3,20 1994
100m indoor1Bas Geverink 11,6 h 1987
2Hans Diks 12,0 h 1987
Vrouwen senioren TF42
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Annette Roozen16,482008
200 meter1Annette Roozen34,462007
Verspringen1Annette Roozen3,652010
50m indoor1Annette Roozen9,2 h2007
60m indoor1Annette Roozen10,9 h2007
Verspringen indoor1Annette Roozen3,432007
Mannen senioren TF44
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Teun Kruijff 13,22 2009
200 meter1Teun Kruijff 26,77 2009
Verspringen1Teun Kruijff 4,35 2009
50m indoor1Teun Kruijff7,74 2009
Verspringen indoor1Teun Kruijff4,34 2009
Scroll naar boven